Oblečení a potřeby pro vojáky

Vojenská výstroj

Vojenská výstroj by se měla samozřejmě vyznačovat svou kvalitou a odolností i v nejtvrdších podmínkách. Na českém internetu existuje veliká spousta internetových obchodů, které se zabývají prodejem takového typu sortimentu.

Jeden z největších a mezi uživateli nejoblíbenějších naleznete na internetové adrese armypoint.cz. Tento internetový obchod je provozovaný akciovou společností STV Group, která byla založena v roce 2000. Společnost v tomto roce bezprostředně navázala na činnost předchozí společnosti s názvem STV  Praha, která fungovala na tomto trhu dokonce již od roku 1994.

Kromě výroby a prodeje vojenského materiálu společnost provozuje dokonce také například vlastní závody na likvidaci munice a tak podobně. Je tedy schopna manipulovat, opravovat, skladovat a likvidovat drtivou většinu všech typů konvenční munice. Pokud se podíváte na oficiální stránky této společnosti, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které můžete zakoupit.

Všechny produkty jsou samozřejmě rozděleny do mnoha přehledných kategorií podle typu. Jedná se například o nože a bodáky, polní kuchyně, army modely, paralyzéry, vojenská technika, repliky zbraní, vojenské stany, pyrotechnika, radiokomunikace a spousta dalšího.

Jestliže si nebudete u oblečení jisti velikostí, tak je zde k dispozici přehledná tabulka velikostí pro obuv a klasické dámské/pánské oděvy.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Vojenské oblečení a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.