Oblečení a potřeby pro vojáky

Prodej armádních vozidel

V současné době nenajdete v prodejních inzerátech jen klasické osobní, užitkové nebo historické automobily a veterány, ale dokonce vojenskou techniku, mezi kterou lze zařadit například staré armádní vozy různých typů nebo dokonce tanky, které jsou ale prodávány jen velmi zřídka. Jejich cena je navíc poměrně vysoká, dosahuje i několika milionů korun. K prodeji navíc nejsou určena jen armádní vozidla, ale i například staré zbraně a tomu podobná technika.

Prodej armádních vozidel probíhá jak na internetu, vozidla můžete najít například v některých inzercích.

Vozidla ale nemusí vždy pocházet jen od armády, ale mohou být soukromou osobou zakoupena, opravena a následně prodána za mnohonásobně vyšší částku. Máte-li ale skutečně zájem o některé vozidlo z armády, spolehněte se na armádní bazary, které probíhají prakticky každý rok a zúčastnit se jich mohou i ti, jejichž prioritou není na místě něco zakoupit. Výhodou takových bazarů je, že si můžete velmi podrobně prohlédnout předem to, co si chcete zakoupit. Přímo na místě se následně můžete informovat o tom, zda je stroj funkční nebo nikoli.

V bazarech najdete jak vojenské automobily, které prošly kompletní prohlídkou a jsou plně schopny pohybu po silničních vozovkách, ale i ty, které slouží spíš k vystavení a patří především do muzea. Je-li ve vašem zájmu zakoupit si armádní vozidlo, nemusíte splňovat prakticky žádné podmínky, které se týkají zejména těch, jež mají zájem o zakoupení profesionálních armádních zbraní.

Cena armádních vozidel je ale velmi vysoká, u muzejních kousků může dosahovat až několika milionů korun.

Komentáře jsou uzavřeny.