Oblečení a potřeby pro vojáky

Vojenský rehabilitační ústav Slapy

Vojenský rehabilitační ústav Slapy nad Vltavou naleznete zhruba tři kilometry od přehrady Slapy, zhruba třicet pět kilometrů od Prahy. Celý objekt se nachází v krásném areálu lesoparku, tedy v přírodě.

Rehabilitační ústav poskytuje léčebně komplexní péči zejména pro ty klienty, kteří mají nějaké poruchy hybného systému, poskytuje útočiště po operacích a úrazech a pro klienty s revmatickými, neurologickými a podobnými chorobami. Celkově naleznete v objektu pět bezbariérových pavilonů, které jsou mezi sebou propojeny koridorem.

Léčba je proto vhodná také pro pacienty, kteří jsou imobilní. Kapacita ubytování je celkově sto šedesát jedna lůžek. Pokud jde o pokoje, tak zde naleznete celkově tři dvoulůžkové apartmány, třicet pět jednolůžkových pokojů a šedesát jednolůžkových pokojů. Ve všech pokojích naleznete chladničku a televizor se satelitním příjmem.

V drtivé většině pokojů naleznete také vlastní sociální zařízení, přičemž u některých pokojů je sociálka společná pro dva pokoje. Wifi připojení zdarma je pak dostupné skoro v celém objektu. Není zde povolený pobyt domácích mazlíčků. Stravování v plné penzi je zajištěno v jídelně vojenského rehabilitačního ústavu. Snídani, oběd nebo večeři si můžete vybrat celkově ze tří jídel, přičemž objednávka jídla musí být zrealizována předem.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Pro vojáky a označen , , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.