Oblečení a potřeby pro vojáky

Vojenský spacák

Vhodný spací pytel seženete v současné době už poměrně snadno. Dokonce i za velmi příznivou cenu. To platí pochopitelně i o vojenském vybavení, bez kterého by nejen vojáci, ale i normální osoby nedali ani krok. Vojenské spacáky totiž dokonale poslouží nejen na misích nebo vojenských cvičení, ale i například při dlouhých výletech do přírody, která jak všichni velmi dobře víme, umí dát člověku za vyučenou. Vojenské spacáky se totiž od těch klasických liší zejména svou funkčností.

Vojenské spacáky většinou v klasických prodejnách s outdoor vybavením nekoupíte, ale naprosto bez problémů je seženete například v kamenných prodejnách zaměřených na vojenské vybavení nebo na internetu, v e-shopech, kde je mnohdy daleko větší výběr. Rozhodujete-li se mezi klasickým spacákem za pár stovek a mezi tím vojenským, který může stát dokonce i několik tisíc, rozhodně si připlaťte a spolehněte se na ten vojenský. Zajistíte si tak dokonalé pohodlí při každém spaní venku a navíc vám i v tom nejhorším počasí zajistí teplo pro celé tělo.

Vojenské spacáky jsou totiž daleko teplejší, než jakékoli klasické spacáky. Navíc jsou schopny odolávat i těm nejhorším podmínkám počasí.

Kvalitní vojenské spacáky jsou vyrobeny z antialergenních materiálů, jsou velmi prodyšné, zadržují teplo a hlavně odpuzují vlhkost, čímž zaručují, že budete za každých okolností v teple. Je velmi důležité, abyste vybírali takové spací pytle, které mají anatomickou zatahovací kapuci, kterou si podle potřeby během spánku můžete natáhnout na hlavu. Navíc byste velmi měli dbát na to, aby byl vojenský spacák zabalen do obalu, který jej zmenší a tím pádem se vám spacák vejde i do menších vojenských batohů. Optimální hmotnost takových vojenských spacáků je okolo 1,5 kg.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Armádní vybavení a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.