Oblečení a potřeby pro vojáky

Vojenské kanady

Bez správné a hlavně kvalitní vojenské obuvi by se obešel v současné době asi jen málokterý příslušník armády. O vojenské obuvi už toho bylo namluveno hodně, ale v čem je vlastně jejich největší přednost? Vojenské kanady totiž nezajišťují jen absolutní pevnost pro nohy během výcviku, ale i v akci. Díky kvalitní vojenské obuvi jsou nohy bezpečně chráněny v jakýchkoli podmínkách.

Nejde ale jen o vojenské kanady, ale o jakoukoli obuv, která j přímo určena pro příslušníky armády. Pro výběr vhodné obuvi navíc platí hned několik pravidel, které je vhodné zohlednit při výběru. Jedním z nich je výška obuvi. Vojenské kanady by měly být buď kotníkové nebo vyšší, jinak prakticky pro vojáky nemají smysl. Dále je dobré, abyste brali v potaz tvrdost podrážky a obuvi jako takové.

Pochopitelně jde hlavně o to, co každému individuálně vyhovuje a nejlepší jsou kanady, které jsou střední tvrdosti. Zajišťují tak optimální pohodlí a navíc velmi dobře ochrání. Vše ale závisí i na tom, jak jsou pro vás boty pohodlné, zda na některých místech nedřou apod. Nezapomínejte, že často do obuvi musí voják během výcviku nebo mise dát i silnější ponožku a podle toho je třeba vybrat správnou velikost. Obuv nesmí za žádných okolností tlačit ani být na některých místech nepohodlná.

Ať už jde o jakoukoli vojenskou obuv, vždy platí, že musí být dostatečně kvalitní a její nositel si ji musí předem vyzkoušet. Jen tak totiž můžete zakoupit vhodnou obuv, která vám navíc bude dlouho sloužit.

A to pochopitelně neplatí jen o kanadách, ale i jiné vojenské obuvi.

 

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Armádní obuv a označen , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.