Oblečení a potřeby pro vojáky

Měsíční archív: Říjen 2014

Vojenský rehabilitační ústav Slapy

Vojenský rehabilitační ústav Slapy nad Vltavou naleznete zhruba tři kilometry od přehrady Slapy, zhruba třicet pět kilometrů od Prahy. Celý objekt se nachází v krásném areálu lesoparku, tedy v přírodě.

Rehabilitační ústav poskytuje léčebně komplexní péči zejména pro ty klienty, kteří mají nějaké poruchy hybného systému, poskytuje útočiště po operacích a úrazech a pro klienty s revmatickými, neurologickými a podobnými chorobami. Celkově naleznete v objektu pět bezbariérových pavilonů, které jsou mezi sebou propojeny koridorem.

Léčba je proto vhodná také pro pacienty, kteří jsou imobilní. Kapacita ubytování je celkově sto šedesát jedna lůžek. Pokud jde o pokoje, tak zde naleznete celkově tři dvoulůžkové apartmány, třicet pět jednolůžkových pokojů a šedesát jednolůžkových pokojů. Ve všech pokojích naleznete chladničku a televizor se satelitním příjmem.

V drtivé většině pokojů naleznete také vlastní sociální zařízení, přičemž u některých pokojů je sociálka společná pro dva pokoje. Wifi připojení zdarma je pak dostupné skoro v celém objektu. Není zde povolený pobyt domácích mazlíčků. Stravování v plné penzi je zajištěno v jídelně vojenského rehabilitačního ústavu. Snídani, oběd nebo večeři si můžete vybrat celkově ze tří jídel, přičemž objednávka jídla musí být zrealizována předem.

Vložil Pro vojáky | Štítek , , , , | Zanechat komentář

Vojenský batoh

Vojenské batohy se vyznačují v prvé řadě tím, že musí vydržet v opravdu těžkých podmínkách, takže jejich kvalita je skutečně důležitá. Proto se nemůžeme divit, že jejich cena je poněkud vyšší než u normálních batohů. Pokud se budete chtít na nějaké takové vojenské batohy podívat, můžete se mrknou do různých specializovaných internetových obchodů, kterých najdete na internetu opravdu veliké množství.

Jeden z velice oblíbených internetových obchodů naleznete na internetové adrese e-argun.cz. Jestliže se podíváte na tyto stránky, tak po levé straně naleznete seznam všech produktů, které jsou samozřejmě rozděleny do několika přehledných kategorií.

Jedná se například o kategorie jako balistické vesty, taktické vesty, baterky, vojenské chrániče, vojenské bundy, vojenské rukavice, vojenská trička a košile nebo právě vojenské batohy a tašky. Zde naleznete produkty od známých a kvalitních výrobců jako třeba Condor Outdoor, Eberlestock, Defcon nebo High Speed Gear.

Batohy zde naleznete ve všech různých cenových kategoriích. Velice oblíbeným produktem je zde například Batoh V2 Moose, který zde můžete pořídit za cenu zhruba kolem pěti tisíc čtyř set korun.

Batoh má nastavitelné nákladové řemeny, nastavitelný hrudní popruh, rozšířené ramenní popruhy pro větší pohodlí během nošení a tak podobně.

Vložil Vojenské oblečení | Štítek , , , , | Zanechat komentář